Запитання : Де купити свинину в напівтушах?

Якщо вам потрібно купити свинину в напівтушах, пропонуємо звернутися в компанію «Прилуки-Агропереробка». Це одне з найбільших підприємств з переробки м'яса, яке працює на сучасному обладнанні. Впровадження на підприємстві систем управління якістю та управління безпекою харчових продуктів говорить про суворий контроль якості.

Наша компанія реалізуємо свинину в напівтушах 1 і 2 категорії: обрізну (вага однієї тушки більше 25 кг) і м'ясну (вага понад 30 кг). Охолоджена свинина зберігається згідно з вимогами нормативних документів до 10 днів. Заморожена напівтушка - не більше 6 місяців. Зберігання продукції відбувається з дотриманням усіх необхідних вимог, тому м'ясо зберігає всі кращі властивості.

Для здійснення замовлення або отримання більш детальної інформації дзвоніть за вказаними контактними телефонами.

 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Шукаємо постачальників!

Купувати копченості оптом вигшідніше у компанії "Прилуки-Агропереробка"!
05 червня 2020 в 09:00

Хочете купити не тільки якісні і смачні, але й доступні за ціною копченості оптом? Завітайте до нас! Компанія "Прилуки-Агропереробка" - це велике сучасне підприємство, яке виготовляє м'ясні продукти та субпродукти. Продукц…

 

Про нас:

Свинина та яловичина оптом, м'ясні напівфабрикати, субпродукти - основна продукція, яку пропонує ТОВ "ВКП "Прилуки-Агропереробка".Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо комерційне підприємство "Прилуки-Агропереробка" - велике, сучасне підприємство з виробництва м'яса та субпродуктів.Продукц…
 
 

Контактні дані

ТОВ „ВКП „Прилуки-Агропереробка”
(основний офіс)

17500, Україна, Чернігівська, Прилуки, пров.Фермерський, будинок 1
  • +38 (050) 440 02 XX
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create