Запитання : Де купити ковбаси від виробника?

Якщо ви хочете купити ковбаси від виробника, пропонуємо звернутися в компанію «Прилуки-Агропереробка». Ми є м'ясопереробним підприємством, що спеціалізується на продажу напівфабрикатів, а також продукції, яку виготовляємо на базі наших потужностей.

Серед пропонованого асортименту різні сорти варених ковбас, сосиски і сардельки, напівкопчені ковбаси (Слов'янська, Баварська, Баликова, Кубанська, Краківська, Мисливська, Московська, салямі, шпикачки), варено-копчені (Селянська, Прилуцька, Салямі Столична) і сиро-копчені.

Наше підприємство має два майданчики: господарський та виробничий. У першому проходить утримання худоби перед забоєм, а також знаходиться ділянка для проведення забою. У другому відбувається безпосередня переробка м'яса та виготовлення продукції. Виходячи з цього, ми можемо гарантувати завжди свіже м'ясо для виробництва. Виготовлення ковбас проходить на сучасному обладнанні. У нас строгий контроль якості. Гарантуємо оптимальні ціни.

Для замовлення дзвоніть за вказаними контактними телефонами.

 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Шукаємо постачальників!

Купувати копченості оптом вигшідніше у компанії "Прилуки-Агропереробка"!
05 червня 2020 в 09:00

Хочете купити не тільки якісні і смачні, але й доступні за ціною копченості оптом? Завітайте до нас! Компанія "Прилуки-Агропереробка" - це велике сучасне підприємство, яке виготовляє м'ясні продукти та субпродукти. Продукц…

 

Про нас:

Свинина та яловичина оптом, м'ясні напівфабрикати, субпродукти - основна продукція, яку пропонує ТОВ "ВКП "Прилуки-Агропереробка".Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо комерційне підприємство "Прилуки-Агропереробка" - велике, сучасне підприємство з виробництва м'яса та субпродуктів.Продукц…
 
 

Контактні дані

ТОВ „ВКП „Прилуки-Агропереробка”
(основний офіс)

17500, Україна, Чернігівська, Прилуки, пров.Фермерський, будинок 1
  • +38 (050) 440 02 XX
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create