Запитання : Де купити напівтуші яловичі?

Купити напівтуші яловичі оптом за найбільш вигідною ціною пропонує компанія "Прилуки-Агропереробка". Продукція якісна і екологічна. Середня вага однієї напівтуші - 85-95 кг.

Виробництво компанії "Прилуки-Агропереробка" оснащене сучасним обладнанням. Особлива увага приділяється інноваційним методам виробництва і оптимізації виробничих процесів.

Ми гарантуємо високу якість нашої продукції! На підприємстві впроваджена система управління якістю, яка відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008), що підтверджується сертифікатом № UA 2.046.05958-11 від 29.04.2011 року.

Купити напівтуші яловичі оптом ви можете тут.
 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Шукаємо постачальників!

Купувати копченості оптом вигшідніше у компанії "Прилуки-Агропереробка"!
05 червня 2020 в 09:00

Хочете купити не тільки якісні і смачні, але й доступні за ціною копченості оптом? Завітайте до нас! Компанія "Прилуки-Агропереробка" - це велике сучасне підприємство, яке виготовляє м'ясні продукти та субпродукти. Продукц…

 

Про нас:

Свинина та яловичина оптом, м'ясні напівфабрикати, субпродукти - основна продукція, яку пропонує ТОВ "ВКП "Прилуки-Агропереробка".Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо комерційне підприємство "Прилуки-Агропереробка" - велике, сучасне підприємство з виробництва м'яса та субпродуктів.Продукц…
 
 

Контактні дані

ТОВ „ВКП „Прилуки-Агропереробка”
(основний офіс)

17500, Україна, Чернігівська, Прилуки, пров.Фермерський, будинок 1
  • +38 (050) 440 02 XX
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create