Запитання : Де купити м'ясо яловичини оптом?

Не знаєте, де купити оптом м'ясо яловичини? Тоді ви ще не знайомі з компанією "Прилуки-Агропереробка", великим підприємством з виробництва м'яса та субпродуктів. Купуючи продукцію тут, ви можете не переживати за її якість. Адже на підприємстві впроваджена система управління якістю, яка відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009, та система управління безпекою харчових продуктів, яка відповідає вимогам ДСТУ ISO 22000:2007.

Ви можете купити м'ясо яловичини вищого, першого і другого сорту: спинна частина, грудна частина, філей, оковалок, кострець, огузок, лопаткова частина, плечова і інші частини.

Компанія використовує екологічно чисту сировину і суворо дотримується вимог законодавчо-нормативних документів. Тут на вас чекає оптимальне співвідношення ціни і якості продукції.

Доставка здійснюється по всій Україні.
 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Шукаємо постачальників!

Купувати копченості оптом вигшідніше у компанії "Прилуки-Агропереробка"!
05 червня 2020 в 09:00

Хочете купити не тільки якісні і смачні, але й доступні за ціною копченості оптом? Завітайте до нас! Компанія "Прилуки-Агропереробка" - це велике сучасне підприємство, яке виготовляє м'ясні продукти та субпродукти. Продукц…

 

Про нас:

Свинина та яловичина оптом, м'ясні напівфабрикати, субпродукти - основна продукція, яку пропонує ТОВ "ВКП "Прилуки-Агропереробка".Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо комерційне підприємство "Прилуки-Агропереробка" - велике, сучасне підприємство з виробництва м'яса та субпродуктів.Продукц…
 
 

Контактні дані

ТОВ „ВКП „Прилуки-Агропереробка”
(основний офіс)

17500, Україна, Чернігівська, Прилуки, пров.Фермерський, будинок 1
  • +38 (050) 440 02 XX
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create