Заморожені напівфабрикати - оптимальне рішення для закладів швидкого харчування

Якщо Ви власник закладу швидкого харчування, то не раз стикалися з проблемою оптимального розподілк часу для приготування страв. Не завжди є час, щоб вручну готувати велику кількість страв для багатьох гостей, тому ми пропонуємо ідеальний варіант співпраці - придбайте на нашому сайті заморожені напівфабрикати Україна від нашого виробника.

ТОВ "ВКП" Прилуки-Агропереробка" відкриває для Вашого закладу нові можливості у зростанні бізнесу, а спільна робота переросте в багаторічну дружбу. Завдяки нам Ви зекономете час та зусилля своїх працівників, збільшете швидкість обслуговування клієнтів, урізноманітните меню до вимого споживачів, скоротите рутинну діяльність, зосередивши час на реально важливих, стратегічних процесах. Якість нашої продукції підтверджена численними державними перевірками.

В нашому асортименті різноманітні вареники, котлети, тефтелі, голубці та пельмені. Всі ці продукти виготовлені за всіма правилами технологічного процесу, а якість гарантується суровою відповідністю високим стандартам виробництва.

Турбуючись про Вас, ми закуповуємо якісну сировину у благополучній місцевості, на території України в Чернігівській, Полтавській, Сумській і Черкаській областях. Список постачальників сировини узгоджується з Управлінням ветеринарної медицини. Всі процеси виробництва документуються, що забезпечує простежуваність та ідентифікацію на всіх етапах виробничого циклу. Пройшовши ветеринарно-санітарну експертизу з підтвердженими протоколами досліджень, готова продукція, зберігається в окремих камерах, її піддають шоковій заморозці при дуже низьких температурах, а це в свою чергу дозволяє зберегти по максимум корисних речовин в продуктах харчування.

Ви можете переконатись, що наші напівфабрикати високої якості і відповідають усім вимогам: мають відповідну форму, незавітрену поверхню, колір і запах характерні для доброякісних напівфабрикатів, м'язова тканина - без сухожиль і грубої сполучної частини, що не допускає зволоження і відставання паніровки.

Тому якщо Вашим працівникам катастрофічно не вистачає часу і сил на готування, напівфабрикати – дійсно вихід, і то не гірший, ніж першокласні страви від шеф-кухарів. Тим паче коли Ви надасте перевагу, наприклад, готуванню на пару замість прожарювання та трішки поексперементуєте з рецептурою тоді із пересічного закладу швидкого харчування перетворетесь на вишукане місце для ділових зустрічей.

Обирайте для співпраці перевіреного виробника, якість продукції якого ніколи Вас не підведе. Керівництво підприємства особливу увагу приділяє інноваційним методам виробництва та оптимізації виробничих процесів.