Чому варто включити яловичину у свій раціон

Яловичина - це один з найпопулярніших м'ясних продуктів. Це низькокалорійне м'ясо, тому його можна вживати при схудненні. Крім того, яловичина містить масу цінних речовин, тому корисна для здоров'я. Все яловиче м`ясо, в залежності від породи худоби, дещо різниться між собою за смаком, кольором і запахом. Деякі породи великої рогатої худоби спеціально розводять з метою одержання від них найбільш цінного за якістю м`яса. Якісне, смачне, з приємним запахом і волокнистою структурою, що підкреслює свіжість і якість м'ясо, рекомендуємо придбати на сайті ВКП „Прилуки-Агропереробка". У нас Ви зажди можете купити м'ясо яловичини оптом за доступною ціною.

Користь яловичини полягає у високому вмісті білка. За рахунок цього вона здатна максимально швидко наситити людини без шкоди для фігури. При цьому в складі м'яса дуже мало жиру, що знижує навантаження на нирки, серце, печінку і судини. Регулярне вживання яловичини сприяє збереженню гостроти зору, еластичності посудин, знижує вірогідність розвитку анемії і атеросклерозу, покращує обмін речовин. Це м'ясо дає енергію і сили, зміцнює пам'ять, зменшує вірогідність інфаркту і навіть прискорює загоєння ран.
 
З яловичини можна готувати різноманітні страви, які точно прийдуть по смаку всій Вашій сім'ї: супи, котлети, запіканки, відбивні, рагу, рулети, стейки, суфле, салати і багато іншого.

Унікальним є те, що яловичина - це червоне м'ясо, яке рекомендують вживати навіть вагітним жінкам і під час схуднення. А це ще один показник користі. Амінокислотний склад продукту абсолютно безпечний.

Цікавим є те, що найкорисніше вживати в їжу сиру яловичину. Сирий продукт, з одного боку, вважається найбільш корисним для здоров'я і легким для травного тракту, оскільки засвоюється повністю, на відміну від м'яса, яке зазнало термічної обробки. Зрозуміло, що і всі елементи складу потрапляють в організм повною мірою. Ще один плюс - доведено, що сирий продукт не є алергеном.

Однак не варто забувати про ризик зараження паразитами, випадки, правда, рідкісні, але бувають. На щастя, багато страви з сирої яловичини готують з попередньо замороженого при досить низьких температурах м 'яса.

М'ясо яловичини набагато корисніше ніж м'ясо курки, свинини або баранини. Воно містить велику кількість вітамінів і мінералів, що дозволяють підтримувати здоров'я організму. Добова норма даного продукту становить 100 г для дорослої людини.

Будь-який, навіть найкорисніший продукт, може негативно вплинути на Ваш організм, якщо його споживати в надлишку. Непомірне вживання даного виду м'яса призводить до вироблення молочної кислоти, яка шкідлива для здоров'я у великій кількості.