Де купити натуральні напівфабрикати та з чого вони складаються?

Кожна господиня знає, настільки складно все встигати: працювати, займатися хатніми справами та ще й готувати. Тому, щоб полегшити процес приготування, зараз використовують натуральні напівфабрикати - це шматки м'яса із зада­ними або довільними масами, розмірами і формою з відповідних частин туші. За своїм об'ємом вони бувають великошматкові, порційні та дрібношматкові. Крім того, натуральні напівфабрикати можуть бути як безкістковими, так і м'ясо-кістковими.

Натуральні напівфабрикати характеризуються вищою якістю порівняно з іншими видами напівфабрикатів, оскільки їх вигото­вляють переважно з найніжніших частин м'ясної туші. Завдяки видаленню з м'яса кісток, сухожиль і хрящів підвищується його поживна цінність, тому натуральні напівфабрикати мають знач­ний вміст білків і незначну кількість жиру.

Як же відбувається сам процес виготовлення, дізнаємось далі. Він складається з таких етапів: підготовка сировини, безпосереднє виготовлення, порціювання та пакування. Підготовка сировини полягає у видаленні кісток, великих сполучнотканинних утворень, надлишкового жиру. Виго­товлення напівфабрикатів зводиться до нарізування м'якушевої та розпилювання кісткової сировини на порції та шматки, маса яких передбачена стандартом для кожного виду напівфабрикатів. Для виробництва натуральних напівфабрикатів використову­ють яловичину і баранину першої і другої категорій, свинину - першої-четвертої категорій, телятину. Не допускається використання м'яса биків, кнурів, баранів та козлів, а також м'яса, замороже­ного більше ніж один раз. Цехи, в яких виготовляють натуральні напівфабрикати, розмі­щують під обвалювальними відділеннями або поряд із ними. Від­ділення з виробництва фасованого м'яса розташовують поруч з холодильником. При такому розміщенні скорочуються витрати на транспортування сировини з холодильників і сировинних цехів.

З'ясувавши, що собою являють натуральні напівфабрикати, у вас напевне виникає питання, де ж можна купити справді якісні напівфабрикати. «Прилуки Агропереробка» - це дійсно якісний та надійний виробник натуральних напівфабрикатів. Виробництво підприємства ТОВ «ВКП «Прилуки-Агропереробка» оснащене найсучаснішим обладнанням. Площа підприємства розділена на дві частини: господарську і виробничу. Компанія закуповує сировину на території України в Чернігівській, Полтавській, Сумській і Черкаській областях. Наші напівфабрикати виготовлені лише з перевіреного м'яса, яке проходить ветеринарну експертизу, перш ніж потрапить до вас.

Щоб купити оптом натуральні напівфабрикати у нас, вам необхідно зайти на наш сайт та здійснити замовлення або зателефонувати за номером, вказаним на сайті.