Вибираємо балик зі свинини та інші м'ясні вироби: на що звертати увагу?

Полиці сучасних магазинів вгинаються від різноманіття пропонованої м'ясної продукції. Вже не всі дивуються, коли чують слово іноземного походження "хамон", багато хто замовляє баструму до пива, а любителів балика просто не злічити. Коли робиш будь-яку покупку, хочеться платити за якість, а в магазині не завжди вдається зорієнтуватися в тому, який рівень якості має той чи інший товар. Ми розповімо Вам, на що слід звертати увагу під час вибору м'ясної продукції.

Про все, що треба, розповість склад, який можна прочитати на етикетці, що розміщена на упаковці. Варто пам'ятати, що першими в списку інгредієнтів зазначаються ті, відсоткове відношення яких є найбільшим. Чим далі у списку розміщене м'ясо, тим менше його в продукті, яких Ви хочете придбати. Якщо в складі баструми та балика беззаперечно лідируватиме м'ясна частина, то в ковбасах, залежно від гатунку, кількість м'яса може бути абсолютно різною.

Іноді виробники можуть вказувати відсотковий вміст кожного інгредієнта, тоді визначитися буде ще простіше. Найкращий склад для м'ясопродуктів – це, звісно, м'ясо різного виду, сіль, прянощі, нітрат натрію.

Зовнішній вигляд також може багато сказати про свіжість продукту. Зокрема, якщо продукт реалізується у вакуумній упаковці, то варто звернути увагу на те, чи не виділилася там волога. Якщо під упаковкою ви бачите рідину, це може свідчити, що товар вже не першої свіжості.

На вітринах, де здійснюється ваговий продаж продукції, власники можуть встановлювати спеціальні лампи, світло яких надає продукції більш привабливого вигляду. Коли ж продавець дістає товар, то відразу можна побачити справжній колір.

Якщо йдеться про балик, то він повинен бути пружним; якщо ж це не так, то є ймовірність того, що уже розпочався процес псування. Це можна перевірити дуже просто. Перед тим як заплатити гроші за товар, легко натисніть пальцем на товар. Свіжий балик одразу набуде початкової форми. 

Балик зі свинини виготовляють із безкісткової свинини. Він може бути варено-копчений, сиров'ялений або сирокопчений. Хороший, якісний та свіжий балик буде пружним, щільним, з тоненьким шаром жиру зверху. Зважайте на те, що жир не повинен мати жовтого відтінку, адже це може свідчити, що балик залежався. 

Тільки якісний та свіжий балик можна купити у нас! Компанія "Прилуки-Агропереробка" пропонує найкращі м'ясні вироби за вигідними цінами. Завітайте до каталогу товарів та переглядайте усі наші пропозиції! Все найкраще для Вас!